Egem Forklift olarak biz; Sürekli değişim ve sürekli gelişim diyoruz. Bunun için de sürekli çaba ve etkinlik içinde olmayı tercih ediyoruz. İlkemiz öğrenmede sınırsızlıktır. Hizmetlerimiz için modern teknolojileri uygulayarak çağdaş hizmet seviyesini hedefliyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetimizin kalitesi kurum içi iletişimin kalitesine bağlıdır. Bizler bir dostluk ortamı kurduk ve tüm iş ilişkilerimizde bu ortamı korumaya dikkat ediyoruz. Takım ruhu tüm uygulamalarımıza temel oluşturmaktadır. Hedeflerimiz, amaçlarımız doğrultusunda yürüdüğümüz yolda müşterimiz bizim için en önemli paydaşımızdır. Müşterilerimizin sadakatinin sürekli kılınması tüm çalışanların temel ve ilk hedefidir. Hizmette hız ve güvenilirlik bu hedefi yerine getirmede en önemli aracımızdır. Verdiğimiz hizmette müşterimizin sorunsuz ve güven içinde olması için her türlü önlem ve geliştirme faaliyetlerini yürütmekteyiz. Her zaman için kurum önceliklerimizi müşterimiz belirler. Tedarikçilerimiz ekibimizin birer üyesidir, hizmet kalitemiz için de degerlendirilmektedir.

VİZYON

Egem Forklift Kiralamanın vizyonu sektöründe farklılıklar yaratarak girişimcilik ruhu ile kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

MİSYON

Küreselleşen Forklift kiralama pazarında gelişen, büyüyen portföyünü ve artan iş temposunu şirketimiz, ekibimiz ve tecrübeleriyle Forklift kiralama hizmetinde ihtiyaçları doğru karşılayarak memnuniyeti esas alan bir hizmetleri kurumsal sorumluluk çerçevesinde yönetmektedir.

KALİTE

Müşterilerimizin Forklift, Vinç, Platform ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilecek şekilde isteklerini anlamak ve zamanında doğru bir şekilde karşılamak.

HIZ

Rekabet koşullarının getirdiği acil iş temposunun ihtiyacına uygun, hızlı tatminkar vinç kiralama çözümleri bulmak.

KEŞİF

Vinçli çalışma öncesi çalışma yerinde hangi makinanın kullanılacağının belirlenmesi için ücretsiz keşif desteği veriyoruz.